O nas
Firma BW Polska Dębica Sp.z o.o. powstała w 2012 roku , po przekształceniach własnościowych w spółce RS Polska Dębica Sp. z o.o. działającej na rynku od 1998 roku. Od początku działalności firmy RS i potem BW ,oferujemy swoim klientom wysokiej jakości uszczelnienia mechaniczne , części uszczelnień , elementy uszczelnień wykonane z węglików spiekanych, grafitu , stali nierdzewnej pokrywanej powłokami ceramicznymi , o- ringi (FPM,NBR,EPDM i inne ,z atestem FDA) części pomp , oraz usługi obróbki mechanicznej metali , ze szczególnym naciskiem na metalizację natryskową metodą HVOF.

Bardzo wiele z tych uszczelnień ( większość nietypowych uszczelnień producentów pomp spożywczych ) , ale też i uszczelnienia typowe wykonywane według normy EN12756 (DIN24960) , posiadamy na magazynie . Na części brakujące oferujemy krótkie terminy realizacji.

Obróbkę mechaniczną wykonujemy korzystając z usług firmy  HVOF Technika Sp.z o.o. , która posiada odpowiedni park maszynowy umożliwiający wykonanie nowych detali , jak i regenerację starych, z wykorzystaniem technologi nakładania powłok metodą HVOF, płomieniową z proszkiem lub drutem.

Zapraszamy do współpracy:

BW Polska Dębica Sp. z o.o.