FRYMA KORUMA ®

Oferujemy uszczelnienia do młynków firmy Fryma Koruma®. Dostępne wielkości 26mm, 38mm 48mm, 68mm. Wykonanie materiałowe podstawowe to : węgiel na węglik krzemu. Inne np. węglik krzemu na węglik krzemu  na życzenie klienta .Elastomery dowolne : EPDM, NBR, MVQ, FPM , FFKM.

Czytaj więcej

MIKSERY INDAG®

W ofercie naszej znajdują się uszczelnienia do mikserów dynamicznych INDAG ®,w trzech rozmiarach :27mm , 1 1/2″, 1 7/8″. Pary cierne to węgiel na węglik krzemu. O-ringi dowolne.

Czytaj więcej

MIESZADŁA TERLET ®

Oferujemy uszczelnienie mechaniczne do mieszadeł TERLET ® na wał 65mm , w wykonaniu materiałowym  węgiel na stal. O-ringi według wyboru klienta: silikon, viton, EPDM.

Czytaj więcej

INOXPA HCP®

Oferujemy uszczelnienia do pomp INOXPA Prolac HCP , na wałek 25mm w wykonaniu materiałowym węglik krzemu na węglik krzemu .

Czytaj więcej

CSF INOX® typ CS

Uszczelnienia mechaniczne pomp CSF Inox® typu CS występują w kliku typach i rozmiarach. W zależności od aplikacji, montowane są uszczelnienia pojedyncze, pojedyńcze w wersji sterylnej, pojedyńcze z płukaniem,  oraz podwójne. Najbardziej popularne są uszczelnienia ze sprężyną stożkową. Wymiary zgodne z normą EN 12756.

Czytaj więcej

BW JEC® typ ZL

Oferujemy uszczelnienia mechaniczne w wersji pojedynczej i podwójnej , 25mm i 35mm .Wykonanie materiałowe strony medium z węglika wolframu lub węglika krzemu , strona płukana  grafit na węglik wolframu.

Czytaj więcej